Hakkımızda

Biz, Nokta Tekstil, 2007 yılında faaliyete başlayan bir tekstil şirketiyiz. Amacımız, müşterilerimize hızlı, yenilikçi ve çevreci hizmet sunmaktır. Her gün, ürün kalitemizi ve çeşitliliğimiz, daha iyi bir hale getirmek için çalışıyoruz.
Müşterilerimiz ile güçlü hızlı iletişimimiz ve onlara sağladığımız geniş arge ile tanınıyoruz. Müşterilerimize zaman, kalite ve fiyat avantajları sunmaktan gurur duyuyoruz. Sizlere sürdürebilir, çevreci ve kaliteli ürün, doğrultusunda en iyi hizmeti sunmak için buradayız.
Müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilirlik bizim için önceliklidir. Sizlere daha yakından hizmet vermek için buradayız. Bize ulaşmaktan çekinmeyin.
Teşekkür ederiz.

Vizyonumuz

Enfes Dantel, tekstil sektöründe sürdürülebilirliği ve yeniliği temsil eden bir marka olmayı hedeflemektedir. Vizyonumuz, sürekli gelişen ve değişen sektörde öncü bir rol üstlenerek, kaliteli ürünlerimiz ve yaratıcı çözümlerimizle müşterilerimize değer katmak ve dünya genelinde tanınan bir marka haline gelmektir.

Enfes Dantel Slider

Misyonumuz

Misyonumuz, aksesuar, dantel, gübür, brode ve fantezi kumaş alanlarında müşterilerimize en yüksek kalitede ürünler sunarak onların ihtiyaçlarını karşılamak ve beklentilerini aşmak üzerine kuruludur. Ar-Ge çalışmalarımızla sürekli olarak yeni trendleri takip edip, özgün tasarımlarımızla müşterilerimizin rekabet güçlerini artırmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda, istihdamı destekleyerek topluma katma değer sağlamak ve sektörümüzdeki sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek için çabalıyoruz.

Enfes Dantel olarak, müşteri memnuniyetini her zaman odak noktamız olarak görüyor ve yüksek kalitede ürünlerle, geniş ürün yelpazemiz ve sürekli yenilikçi yaklaşımımızla sektörde öncü olmaya devam ediyoruz.

Enfes Dantel Slider

Blog Başlıkları